BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasiš ano pasaulio

2010-01-07

šuliniai

Posted by transliacijos in Be temos

Naktis iš sausio 6-osios į 7-ąją buvo šalta ir paskaninta spalvotais sapnais. Gal dėl septyniolikos  pusės litro juodos arbatos puodelių per dieną…?…

Nors miegant sąvoka laikas praranda reikšmę, bet galėčiau teigti, jog transliacijos prasidėjo paryčiais, nes truko neilgai. Sapnavau, jog susitikau su senais man nežinomais draugais (na nenusišneku…, paprasčiausiai žinojau jog jie mano draugai, bet realiai abejoju ar tekę tokius žmones matyti). Įdomiausia dalis buvo ta, kad visi jie nešėsi kibirus su žuvimis ir kaime pylė į šulinį. Tada atėjo eilė akmenims. Nebyliais veidais žvalgydamiesi į takelį, šulinį ir mane, jie rinko akmenis ir mėtė į jau paleistą šulinin gyvybę. Tuo metu aš į puodelį rinkau boružes.. O kam? Nieks nebepasakys. Pabudau ir šokau iš lovos supratus jog tą padaryt privalėjau prieš geras dvi valandas.

Šilto ir malonaus vakaro mano skaitytojams… ;)

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' šuliniai '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' šuliniai '.

 1.    bernadeta said,

  on Sausis 8th, 2010 at 00:01

  kažkas mistiško… Aš irgi dažniausiai prisimenu rytinius sapnus; kai reikia jau keltis ir taip gaila pabėgti iš sapnų pasaulio… labanakt.

 2.    transliacijos said,

  on Sausis 8th, 2010 at 00:35

  na taip jau turbūt yra, kad žmogus ryte sapnuoja aktyviausiai ir kas keisčiausia, kad sapnai dažnai susipina su realybe: girdi, kad kažkas duše ir sapnuoji vandenį ir tt… Na… Įdomu!
  Ramaus miego, Bernardeta. ;)

Leave a reply