BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasiš ano pasaulio

2010-01-11

žmonių sprogdinimas arba nevalgyk „sunkaus“ maisto prieš miegą

Posted by transliacijos in Be temos

Ši naktis buvo gan įsimintina. Transliavosi, kad draugavau su labai keistu vaikinu, kuris žudydavo žmones, kad būtų patogu arba tai jam patikdavo.

Aš, jis, dar kažkokie du žmogeliai jauni, išvažiavom į tamsiai žaliais medžiais apsodintą sodybą, kurioje gyveno tvirto sudėjimo, aukštas vyras (kokių 29metų). Dingo mūsų kelionės kompanjonai, likome tik dviese - jis aš.

Sodyboje pasilikome pusei metų. Čia mes mokėmės apie sprogmenis, žvejodavom ir rašėm knygą…

Praėjus pusmečiui, mes kažkokį pastatą dviese apvogėm, išėjom laukan su medžiaginiu maišu pinigų, o šalia stovėjusį (ne mūsų) automobilį paskandinome ežere.

Grįžom į Alytų, ėjome į centrą į apgriuvusią salę virš „Tuko blyninės“ kuri taip pat nebedirbo ir buvo apgriuvus. Po kiek laiko, mano Tas draugas, padėjo salėje sprogmenų, liepė niekur iš ten neiti mergaitei su stambiu tėvu, vaikinui su mergina ir berniukui.

Įjungęs bombą čiupo mane už rankos ir leidomės to pastato laiptine bėgti žemyn. Sprogmens laikrodis tiksėjo: 20…19…18…17…16…15…14…, o mes prisiminėm jog palikom krepšį su pinigais, tad jis nulekė atgal į viršų, paėmė ir metė man per turėklus žemyn, aš nepagavau, nukrito į rusį, bėgau paimti, čiupau ir išlėkėm lauk, o aš galvojau „dabar sprogs kai tikišeisim, juk taip per filmus būna“. 5…4…3…2…1… bum…

Jis man pasakė, kad eičiau kur nors pavalgyt, o jis turi reikalų, bet grįš, tikrai neapgaus, davė savo numerį. Mačiau mišką… Kur medžiai buvo tamsiai tamsiai žali…Jis nebegrįžo, o man buvo tas pats, nes aš pabudau…

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' žmonių sprogdinimas arba nevalgyk „sunkaus“ maisto prieš miegą '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' žmonių sprogdinimas arba nevalgyk „sunkaus“ maisto prieš miegą '.

  1.    beauty hair said,

    on Kovas 29th, 2011 at 22:55

    This is a really superbly written blog post with such great depth and detail. I have bookmarked it and will be visiting back often to check for updates . Thanks for sharing such great content on the web!

  2.    Deandre Agustin said,

    on Gegužė 25th, 2013 at 16:27

    I just want to mention I am beginner to blogging and truly loved you’re web site. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You definitely come with terrific writings. Bless you for sharing with us your blog.

Leave a reply